• vcelivosk

  vcelivosk


  vcelivoskViac
 • sviecky

  sviecky


  Čakáme na VásViac

Pred objednaním

Ďakujeme za využitie objednávkového systému. Nižšie získate informácie o postupe vybavenia Vašej objednávky. V prípade nejasností nás kontaktujte. 

1. Vaša objednávka

Vyplnením všetkých údajov na našej stránke dostanete poradové číslo – číslo objednávky – ktoré slúži na identifikáciu Vašej objednávky. Vaša objednávka ja automaticky platná pokiaľ ju nezrušíte, alebo pokiaľ Vám nedodáme Vami objednaný sortiment.

2. Forma dodania a dodacie lehoty

Ponuku na stránke www.vcelivosk.sk máme vždy skladom alebo priamo vo výrobe a objednávky odosielame tak aby ste ju mohli mať doma 3-6 dní po objednaní. 

 

Maximálna hodnota objednávky na dobierku je 150 EUR bez DPH. Pri objednávkach nad touto sumou môžeme vyžadovať platbu dopredu na základe zálohovej faktúry.

Doba dodania  sa môže predĺžiť nakoľko tovar neodosielame len 2 dni pred pracovným voľnom aby zásielka nebola skladovaná u kuriéra a aby sme tak predišli jeho poškodeniu. Môžete si vybrať z nasledovnej formy dodania Vašej objednávky:

 

 • Dobierka                    4,95 EUR       (kuriér DPD alebo zvoz Agrospolok)

 

 • Osobný odber            2,95 EUR 

   

  odberné miesta:

  Svätý Peter :               PO-PIA          7:00 – 15:30    prevádzka 07 Pivničná ulica 35

   

 •  

Poplatok za doručenie, odber, dobierku sa účtuje za každých 150 EUR hodnoty objednávky. Príklad: pre objednávku v hodnote 200 EUR účtujeme pri osobnom odber 2x2,95 EUR, pri dobierke 2x4,95 EUR, atDˇ.

  

3. Výmena vosku, voštín

Pri výmene suroviny je potrebné vyplniť objednávku. Po vyrobení Vašich medzistienok Vás budeme kontaktovať o nachystaný medzistienok na výmenu. Následne si ich môžete vyzdvihnúť – vymeniť – na odbernom mieste osobne, alebo Vám medzistienky pošleme výmenným balíkom.

 Výmena takisto funguje formou, že nám zašlete suroviny na adresu Agrospolok prevádzka 07, Pivničná 35, 946 57 Svätý Peter. Následne Vám odošleme vyrobené medzistienky na Vašu adresu.

4. Výkup

Spoločnosť Agrospolok s.r.o. vykupuje suroviny neobmedzene počas celého roka. Suroviny môžete priniesť na naše odberné miesta, alebo sa zastavíme u Vás osobne v rámci zvozových ciest.  Za suroviny platíme v hotovosti na mieste len v prípade, keď bol výkup ohlásený a dohodnutý vopred. (z bezpečnostných dôvodov nedržíme hotovosť na našich prevádzkach). V prípade neohláseného predaja si vyhradzujeme právo výkupné zaslať na účet. Výkupné neposielame poštovou poukážkou !

5. Osobné údaje

Osobné údaje slúžia na správne spracovanie Vašej objednávky.  Pokiaľ budete žiadať faktúru, prosím, dopíšte do voľného okna fakturačné údaje. Na dokončenie objednávky je potrebné, aby ste súhlasili s obchodnými podmienkami.

6. Reklamácie

Kvalita výrobkov je posudzovaná podľa platných noriem pre jednotlivé druhy výrobkov. Chyby zjavné – napr. poškodenie dodávky – výrobkov, palety, rozdiely v množstve, zámena a pod. - treba reklamovať okamžite po prijatí dodávky, najneskôr však do 3 pracovných dní s priloženou fotodokumentáciou.

 

 • Reklamácie na mechanické poškodenie výrobkov pri osobnom odbere nie je možné uplatňovať.
 • Rozdiely v množstve zistené po osobnom prebraní tovaru a podpísaní dodacieho listu, nie je možné akceptovať.
 • V prípade, ak zákazník pri výbere a preberaní tento tovaru poškodí, je povinný uhradiť tovar v plnej hodnote.
 • Pri preberaní tovaru zaslaného zásielkovou službou, príp. poštou je potrebné skontrolovať neporušenosť zásielky. Tovar pred doručujúcim vodičom rozbaľte a dôkladne skontrolujte. Doklady podpisujte len na základe kontroly. V prípade poškodenia zásielky /príp. rozbitia/, je nutné zásielku neprevziať a túto reklamovať písomne u prepravcu /pošta, prepravná služba/ a ihneď zaslať odosielateľovi. Ak zákazník prevzal tovar od prepravcu, prípadné reklamácie zavinené prepravou /zjavné poškodenie zásielky/ si uplatňuje priamo u prepravnej služby, ktorá prepravu zabezpečila.

 

O každom kroku po vybavení Vašej objednávky budete informovaný e-mailom. Po celú dobu tak máte dokonalý prehľad o tom, čo sa deje a kedy môžete očakávať doručenie vybraného tovaru. Ak si prajete tovar v objednávke zmeniť, stornovať alebo zrušiť celú objednávku, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

7. Ochrana osobných údajov 

Spoločnosť Agrospolok s.r.o., prevádzkovateľ internetového objednávkového systému www.vcelivosk.sk  , nezhromažďuje a neeviduje osobné údaje návštevníkov stránky. Osobné údaje sú vyžadované len od návštevníkov stránky, ktorý majú záujem nakúpiť/objednať tovar. Z dôvodu správneho vybavenia Vašej objednávky a informovania o jej priebehu potrebujeme poznať meno objednávajúceho (prípadne meno firmy, IČO a kontaktnú osobu), adresu (fakturačnú a prípadne dodaciu), telefónny a e-mailový kontakt. Na vybavenie Vašej objednávky potrebujeme vedieť, za akých podmienok a kam ste si tovar objednali dodať. On-line predajný systém na stránke www.vcelivosk.sk  neponúka možnosť registrovania zákazníka. Všetky osobné údaje sú starostlivo chránené a nie sú za žiadnych okolností poskytnuté tretej strane.